Strefa rodzica

Kolbudy, 25.05.2018 r.

Szanowni Państwo, z dniem 25.05.2018 r obowiązują nas wszystkich nowe przepisy wynikające z RODO.

Chcąc sprostać przepisom zamówiliśmy audyt, który w dniu dzisiejszym został przeprowadzony w naszym przedszkolu przez firmę prawniczą.

W wyniku audytu, możemy zapewnić Państwa, że wszelkie dane osobowe Wasze i Waszych dzieci są w naszym przedszkolu należycie chronione. Niestety, okazało się, że chcąc w pełni sprostać aktualnym wymogom, nie możemy w dalszym ciągu udostępniać Państwu podglądu on–line tego, co na bieżąco robią nasze przedszkolaki. Niestety jesteśmy zmuszeni wyłączyć z dniem 25.05.2018 r, tą funkcję w naszym przedszkolu.

W najbliższych tygodniach, będziemy też sukcesywnie prosić Państwa o wypełnienie nowych dokumentów według zaktualizowanych formularzy, nad którymi obecnie pracują zatrudnieni przez nas specjaliści.

Pragniemy Państwa zapewnić, że dbając o wysokie standardy w naszym przedszkolu, jak widzicie Państwo, również i te kwestie są dla nas bardzo ważne.

Z poważaniem,

Anna Rampalska